Naši studenti vydávají časopis

26. 5. 2023

S potěšením vám oznamujeme, že jsme nedávno zahájili vydávání studentského časopisu. Časopis, jehož hlavním tématem je "Studium v zahraničí", je společným dílem studentů postgraduálního a bakalářského studia. Obsahuje sbírku článků a osobních vyprávění týkajících se zkušeností se studiem v zahraničí. Cílem je inspirovat a informovat studenty tím, že jim poskytne cenné postřehy, praktické tipy a skutečné příběhy, o které se podělili ti, kteří využili nebo zvažují možnosti mezinárodního vzdělávání.

Časopis bude vycházet každoročně na jaře.

Vyzýváme všechny studenty, a to jak absolventy, tak studenty bakalářského studia, aby do dalších čísel přispěli vlastními pracemi. Blíže k datu příštího vydání poskytneme pokyny pro zasílání příspěvků.

QR kód ke stažení celého časopisu