Nabízíme studentům letní školy na Taiwanu a v Hong Kongu

24. 2. 2023

V letošním roce vám nabízíme 2 letní školy - na Taiwanu a v Hong Kongu.
Pokud jde o Taiwan, podrobnější informace přijdou později.
Nyní je běží nominace na letní školu v Hong Kongu. Pořádá ji Hong Kong Polytechnic University a veškeré informace najdete zde:
https://www.polyu.edu.hk/en/summerschool/ Všimněte si, že škola nezahrnuje výuku standardní čínštiny. Jazykové kurzy jsou pouze kurzy kantonštiny.
HK Polytechnic nabízí partnerským univerzitám odpuštění školného a ubytování zdarma. Pro nás je takto nabídnuto 6 míst. Absolvování letní školy bude kreditově ohodnoceno 8 B kredity (4 kultura, 4 jazyk), neměla by to však být hlavní motivace.
Zájemci se hlásí závazně dr. Vávrovi do konce tohoto týdne (neděle včetně). V případě přebytku zájemců upřednostníme studenty, kteří navštěvovali náš kurz kantonštiny.
Dále pak upřednostníme studenty, kteří neměli možnost vyjet na výměnný pobyt a ani teď nejsou nominováni, včetně studentů 1. ročníku. Posledním kritériem bude prospěch. V emailu napište krátký motivační dopis (stačí pár vět do těla emailu), především informaci, zda jste byli již na stipendijním pobytu (Čína, Hong Kong, Taiwan).